Polska - Kolumbia. Jak buki widzą nasze szanse?

Najbardziej popularne kasyna online bez depozytu zawarte na jednym portalu

Popularność kasyn online bez depozytu ciągle rośnie. Nic dziwnego, bowiem ludzie za darmo dostają prawdziwe pieniądze. Co prawda są to symboliczne kwoty, ale wieść szybko się roznosi. Kasyno bez depozytu znajdziesz między innymi tutaj.

Mecz Polska - Kolumbia. Jak bukmacherzy online widzą nasze szanse na awans?

2018-06-18 07:46

Podopieczni Adama Nawałki nie są tutaj faworytamiBardzo często kibice typujący wyniki spotkań kierują się sercem, a nie rozumiem. Niestety, tak samo może być przed meczem Polska - Kolumbia, który zostanie rozegrany 19 czerwca na obiekcie w Kazaniu. Na pewno podopieczni Adama Nawałki nie są tutaj faworytami. Analizowaliśmy różne aspekty i praktycznie zawsze wychodzi nam, że większe szanse na odniesienie zwycięstwa w tym meczu powinni mieć bowiem rywale z Ameryki Południowej. Chcielibyśmy, aby było inaczej, aczkolwiek rzeczywistość jest taka, a nie inna... Jak natomiast przedstawiają się wskazania bukmacherów? Kto według nich jest tutaj faworytem?

Polacy skazani na porażkęMecz Polska - Kolumbia zakończy się zwycięstwem reprezentacji z Ameryki Południowej - takie można wysnuć wnioski analizując aktualne kursy. Ciekawostką jest fakt, że jeszcze w święta Bożego Narodzenia kurs na zwycięstwo Los Cafeteros wynosił 2,60. Wtedy za zwycięstwo Polaków można było natomiast zarobić 2,69 zł za jedną postawioną złotówkę. Jak zatem widać, wskazania były naprawdę bardzo wyrównane. Jak to wszystko przedstawia się w tym momencie? Podopieczni Jose Nestora Pekermana są wyraźnymi faworytami. Aktualnie kurs na ich wygraną wynosi 2,20. Tymczasem szanse Polaków oceniono na 3,41...


Występ i forma glika wciąż niepewneCo zatem stało się, że te liczby aż tak bardzo zmieniły się w przeciągu tych kilku miesięcy? Niestety, wielu naszych kadrowiczów w trakcie środka i końcówki sezonu ligowego miało regularne problemy z grą. Bukmacherzy zwracają uwagę także na wyniki w meczach sparingowych. Niestety, podopieczni Adama Nawałki nie błyszczeli, a wysoki rezultat z Litwą nie może zaciemnić tego obrazu. Ponadto trzeba zwrócić uwagę na fakt, że selekcjoner kombinuje z ustawieniem taktycznym. Dużo mówi się zaś o tym, że kadrowicze nie za bardzo chcą grać w taktyce z 3 defensorów. Oprócz tego sama postawa obrońców pozostawia dużo do życzenia. Gwoździem do trumny okazała się natomiast chyba kontuzja Kamila Glika. Teoretycznie defensor Monaco może wystąpić na tym turnieju, ale jego forma będzie naprawdę wielką niewiadomą. Siła ofensywna Kolumbii jest natomiast bardzo duża. Co więcej, Los Cafeteros mają solidną obronę.

Te wszystkie czynniki powodują, że kursy na mecze Polska - Kolumbia zmieniły się w tak dużym stopniu przez ostatnie tygodnie i miesiące. Warto poznać także głos profesjonalistów z serwisu Betsite.pl. Tam typy na mecz Polska - Kolumbia są jednoznaczne. Niestety fachowcy również skazują nas na bolesną porażkę 2-1. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już 24 czerwca o godzinie 20:00.